Kontaktujte nás    

  Přihlášení klientů   

  Přihlášení pracovníků  | 

 

 

Sektory inventarizačních služeb

 

 

Domovská stránka>Čeština>


Sektory inventarizačních služeb

Prodejní Enquires


Pro naše inventarizační řešení, včetně retailové inventarizace, volejte:

+44 1279 775600

Kontaktní informace společnosti Orridge

E-mailová adresa Orridge
 


Společnost Orridge byla založena jako poskytovatel inventarizačních služeb pro farmaceutický sektor a tyto služby jsou stále ještě velmi důležitou oblastí našeho podnikání v dnešní době. Díky zdravému a rozšiřujícímu se seznamu klientů z farmaceutického sektoru ve svém portfoliu společnost Orridge poskytuje lékárenské inventarizační služby pro nezávislé lékárny i velké státní organizace. V retailovém sektoru je společnost Orridge uznávána jako přední dodavatel ve Velké Británii, a to díky kultuře flexibility a kreativity, která drží krok s neustále se měnícími požadavky takového dynamického odvětví, což je nejlépe prokázáno prostřednictvím širokého spektra zakázkových služeb pro obchody.

Aktivní přístup společnosti Orridge se dobře projevil též v sektoru supermarketů, kde se těšíme dobrým pracovním vztahům s některými z klíčových hráčů v této oblasti retailového podnikání. Spolehlivé informace o zásobách jsou stejně důležité ve skladovacích a distribučních centrech našich klientů jako v obchodech. Společnost Orridge má odborné zázemí a potřebné zkušenosti pro dodávku toho, co je požadováno v této oblasti u organizací jejích zákazníků.

Díky našim zkušenostem v oblasti skladování a distribuce dosáhla společnost Orridge přirozenou cestou značného pokroku v řešeních dodavatelských řetězců, kde naši zákazníci mají další prospěch ze spolehlivých informací a analýz ohledně zásob, což jim pomáhá odhalit ztráty nebo nepřesnosti u zásob a následně dosáhnout zlepšení prostřednictvím operativní změny.


 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Všechna práva vyhrazena | Přihlášení klientů | Přihlášení pracovníků | Odmítnutí odpovědnosti | Mapa stránek | Retailová inventarizace

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland