Kontaktujte nás    

  Přihlášení klientů   

  Přihlášení pracovníků  | 

 

 

Novinky a události

 

 

Domovská stránka>Čeština >


Novinky a události

Prodejní Enquires


Pro naše inventarizační řešení, včetně retailové inventarizace, volejte:

+44 1279 775600

Kontaktní informace společnosti Orridge

E-mailová adresa Orridge
 


Event

Title

March, 2015

Orridge bude vystavovat na Retail Business Technology Expo (RBTE) v Olympii, London

Událost na:10th-11th March

Orridge bude vystavovat na Retail Business Technology Expo (RBTE) v Olympii, bude Orridge vystavovat na Retail Business Technology Expo (RBTE) v Olympii, v Londýně na 10. a 11. březnu. RBTE je největší a nejrychleji rostoucí v Evropě Retail Solutions událost a je pevně stanovena jako se musí zúčastnit událost pro maloobchod. Přidejte se k nám na stánku 870.

September, 2014

Orridge navštěvoval London Fashion Weekend

Událost na:September 2014

Orridge navštěvoval London Fashion Weekend, se pár vyvolených klienty z našich módních prodejců, zažít z první ruky zasvěcených znalosti a stylu rady ze slavných britských módních značek. Klienti si užil molo ukazuje, pop-up značkových obchodů, Krásky a účesy od špičkových odborníků.

May, 2014

Orridge podporovat fórum ORIS Cross sítě

Událost na:8th May 2014

Orridge byli rádi, aby podpořila ORIS Cross Networking fórum pro druhým rokem. Letos se konal na slavném Silverstone dostihového závodiště.

April, 2014

Retail Fraud vítěz soutěže oznámil

Událost na:4th April 2014

Magdalena od Sainsbury uhodl správně, množství velikonočních vajíček ve sklenici na nedávném Retail podvodům show v Hammersmith a vyhrál 500 liber Harrods dárkového poukazu. Gratulujeme Magdalena!

October, 2013

Retail Fraud "Na cestě" 2013

Událost na:10th October, 2013

Orridge bude vystavovat na Retail podvod "na cestě" na King Power stadionu v Leicesteru na 10. října. Retail Podvod je definitivní akce pro všechny aspekty fyzické a technologické prevenci podvodů a ztrát v maloobchodním prostředí. Orridge jsou rádi, že se zúčastní, co je vedoucí událost v maloobchodním prevenci ztráty komunity.

Přidejte se k nám na stánku 33 v dále Retail podvod "na cestě" konferenci. Účast show vám umožní do sítě s kolegy a kolegy všechny na King Power Stadium.

May, 2013

Všechny Orridge Nadřízení v Anglii a Walesu jsou nyní NVQ úrovně 2 Kvalifikovaný

Událost na:21th May 2013

Orridge neustále snažíme vzdělávat se a rozvíjet náš tým.Školení se pohybuje od několika ruce na přístup ke vzdělávání na základě dokumentů. Každý kurz je vybral rozvíjet a pomáhat plnit významnou úlohu každý člen rodiny Orridge má v rámci organizace.

Všechny Orridge Nadřízení v Anglii a Walesu jsou nyní na úrovni NVQ 2 Qualified

Orridge zapsáno orgánů dohledu na level 2 NVQ pro vedení týmu. NVQ je souvislost se zaměstnáním, kompetence kvalifikace bázi. Jsou to konkrétní odvětví a odrážejí dovednosti a znalosti potřebné k dělat práci efektivně. Zaměřují se na praktické provedení, stejně jako poznání a porozumění.

NVQ se skládají ze směsi školení a hodnocení. Výcvik lze provádět buď ve skupině nebo jednotlivých sezení. Posouzení se provádí na pracovišti prostřednictvím pozorování kvalifikovaní hodnotitelé, kteří navštíví všechny zájemce. Z školení a hodnocení, kandidáti musí předložit portfolio důkazů prokázat, že mají pravomoc ke splnění norem NVQ.

Orridge Nadřízení jsou nyní cvičil jako kvalifikovaný Kurs první pomoci.

Toto je zajistit, aby v nepravděpodobném případě nehody nebo zranění je Osoba poskytující první pomoc na místě, a že první pomoc může být podávána zástupcem Orridge.

November, 2012

Orridge podepisuje svoji první smlouvu franchisové

Událost na:28th November 2012

Orridge podepisuje svoji první franšíza agreementOrridge je s potěšením oznamuje dokončení svého prvního smlouvy franchisingové, zahrnující Německo a sousední území.

Tento krok rozšiřuje možnosti hodnotící zprávy Orridge v kontinentální Evropě.Dotyčný bude mít přístup k Skupiny komplexní sadu technologií a systémů a využívat provozní zkušený firemní franchisant know-how Orridge. Zákazníci budou těžit z uniformovaného celoevropských služeb poskytovaných na místě příslušnými místními státními příslušníky.Orridge rada očekává, že tato dohoda povolení povede k okamžitému, pozitivní příspěvek k podnikání jako celku a ke svým klientům.

October, 2012

Orridge vystavovat na Retail podvody "Na cestě"

Událost na: 4th October, 2012

Na 4. října Orridge bude vystavovat na maloobchodní podvody "Na cestě" na King Power stadionu v Leicesteru. Retail Podvod je definitivní akce pro všechny aspekty fyzické a technologické prevenci podvodů a ztrát v maloobchodním prostředí.

Přidejte se k nám na stánku 33 v dále Retail podvod "na cestě", konferenci, kde můžete očekávat, že slyší, učit se a zažijte to nejlepší prodejce případových studií, na trhu postřehy a dodavatel odborných znalostí v rámci podvodů a prevence ztráty komunity. Účast show vám umožní do sítě s kolegy a kolegy všechny na King Power stadionu.

April, 2012

Retail Fraud 2012

19th April 2012 probíhá na Novetel, London West.

Událost na: 19th April 2012.

Jsme opět těšíme na vystavovat na Retail podvodům show. Najdete nás na stánku 32.Aby bylo zajištěno, získat co nejvíce z vašeho dne a dostanete odpovědi, které hledáte, prosím, neváhejte si domluvit schůzku s členem týmu Orridge tady a budeme více než rádi naplánovat časový slot pro vás.Těšíme se na setkání s Vámi!

March, 2012

Retail Week Výroční konference

Retail Week Výroční konference

Událost na: 14th and 15th March 2012.

Maloobchodní týden Awards - 15th March 2012, Grovener House Hotel, Park Lane London

January, 2012

Retail Důvěra London ples

Orridge to attend the Retail Trust London Ball

Událost na: 30th January 2012

Jako příznivci Retail Trustu Orridge jsou rádi, že se zúčastní koná Retail Důvěra London Ples v Grosvenor House, Park Lane, Londýn

October, 2011

Orridge vystavovat na Retail podvody 'On the Road "

Orridge vystavovat na Retail podvody 'On the Road "

Událost na: October, 2011

Orridge budou vystavovat na Retail podvod "Na cestě" na Walkers Stadium v Leicesteru. Najdete nás na

Retail Podvod je definitivní akce pro všechny aspekty fyzické a technologické prevenci podvodů a ztrát v maloobchodním prostředí - Retail podvodům "na cestě", pokračuje toto téma na Walkers Stadium, Leicester pro třetině "na cestě" výlet. Orridge bude pomáhat vzdělávat delegáty s příklady řešení ztrát a prevence z pohledu Naši Klienti.

http://retailfraudnetwork.com/events/retail-fraud-on-the-road-1

May, 2011

Orridge navštěvuje Newmarket Race

Orridge navštěvuje Newmarket Races

Událost na: May, 2011

April, 2011

Retail Fraud Výstava

Orridge vystavovat na Retail podvodům výstavě

Událost na: April, 2011

Retail Fraud Výstava: Hammersmith, London April 2011

October, 2010

Orridge vystavovat na Retail podvody "Na cestě"

Orridge vystavovat na Retail podvody "Na cestě"

Událost na: October, 2010

Na 7. října Orridge bude vystavovat na maloobchodní podvody "Na cestě" na Walkers Stadium v Leicesteru. (Najdete nás na stánku 3)

Přidejte se k nám na druhém Retail podvod "na cestě" konferenci, slyšet, učit se a zažít to nejlepší prodejce případových studií, na trhu postřehy a dodavatel odborných znalostí v rámci pro boj proti podvodům a prevence ztráty komunity a dohnat s kolegy a kolegy to vše za Walkers Stadium, 7-října.

http://www.retail-knowledge.com/RFOTR2010/

August, 2010

Užívání Sklad Forum pokračuje momentum

Užívání Sklad Forum pokračuje momentum

Událost na: August, 2010

Od zahájení www.takingstockforum.co.uk fórum nadále nabírat rychlost a růst. Díky stabilnímu růstu o on-line členů, a další lidé podílející se na diskusních fór, proč ne dnes spojit, a ne zůstat pozadu?

http://www.takingstockforum.co.uk/

July, 2010

Orridge školení nárůst personálu

Orridge školení nárůst personálu

Událost na: July, 2010

Po celý rok Orridge zvýšil správce trénink s regionálními zasedání ve třídě se zaměřením na konkrétní poskytování služeb klienta.

Všechny semináře byly dobře přijaty dotčených orgánů dohledu, a jako výsledek, byly více relací byly plánovány ještě v letošním roce.

June, 2010

Orridge podporuje ...

Orridge podporuje ...

Událost na: June, 2010

Po celý rok Orridge pořádá různé fundraisingových akcí interně s cílem zvýšit peníze a neustále darovat na pomoc a podporu našich výhodných charitativní organizace: - Děti v tísni, Retail důvěryhodnosti a rakovině prsu péče.

May, 2010

Retail Week Feature

Retail Week Feature

Událost na: May, 2010

Štíhlejší, zlý, zelenější maloobchodní Dodavatelský řetězec globální recese, volatilní ceny ropy a měnící se požadavky spotřebitelů znamená, obchodníci snažili efektivitu a inovace v Dodavatelský řetězec během noughties.

Klikněte na odkaz níže se dozvíte více v tomto článku ....

http://www.retail-week.com/decade-essays/a-leaner-meaner-greener-retail-supply-chain/5012549.article

April, 2010

Orridge / Wickes přítomen na Retail podvodům

Orridge / Wickes přítomen na Retail podvodům

Událost na: April, 2010

Na 20.dubna Orridge vystavoval a prezentovány s WICKES na Retail podvod.

převzít kontrolu Prevent ztráta zásob

V dnešním náročném prostředí, že je důležité, aby neustále hledat způsoby, jak získat konkurenční výhodu. Jedním způsobem, jak získat výhodu Wickesová je prostřednictvím nezávislých skladem počtů prováděných Orridge pro řadu 6,000+ produktů. Přitom poskytuje legální souboru up-to-date a vhled do oblasti možného slabosti, a to nejen v rámci obchodu, ale v rámci celé Dodavatelský řetězec pro portfolio více než 190 prodejen. Wickes zásob má zásadní význam pro plnění strategie stockloss, na který Orridge poskytuje klíčovou úlohu při poskytování důvěry v akciových cyklech, zajištění akce, ke snížení smrštění, které mohou být v souladu s pojištění. Kliknutím sledovat živé záběry.

http://www.orridge.co.uk/popup.asp

April, 2010

Orridge sponzor Retail ředitelů podvodům večeře

Orridge sponzor Retail ředitelů podvodům večeře

Událost na: April, 2010

Dne 19.dubna Orridge sponzorována večeři Obchodní podvodů režisérů Gordon Ramsay je Claridges soukromé jídelny. V noci se ukázal jako velký úspěch a byl užil všemi špičkovými odborníky Retail, kteří se zúčastnili.

March, 2010

Orridge zúčastnit Retail Awards

Orridge zúčastnit Retail Awards

Událost na: March, 2010

Na 4.března Orridge zúčastnilo Retail Awards, aby oslavili a odměnit excelenci a inovace v oblasti retailového. Ocenění se ukázala být fantastický večer, a byl užil všichni. V Oracle Retail Week Awards jsou uznávány jako obrovské vyznamenání všichni, kteří pracují v rámci Retail a pomoci předvést inovace v odvětví.

January, 2010

Orridge zahajuje www.orridge.eu

Orridge zahajuje www.orridge.eu

Událost na: January, 2010

Na začátku roku 2010 Orridge spustila novou vstupní stránku Orridge.eu nabízí naše webové stránky v angličtině, francouzštině a holandštině. Orridge nyní působí v 18 zemích po celé Evropě. Orridge S potěšením oznamujeme, že jsme schopni poskytnout francouzsky, anglicky, holandsky, španělsky, německy a vlámské reproduktory s cílem pomoci při vývoji zvuku inventarizace řešení, aby byly splněny požadavky Naši Klienti ".

http://www.orridge.eu/

December, 2009

Centrum pro výzkum Retail sponzoři REKAPITULACE fórum

Centrum pro výzkum Retail sponzoři REKAPITULACE fórum

Událost na: December, 2009

Centrum pro Retail Research je poslední sponzoři zobrazující jejich podporu na nové Retail Loss Prevention Forum.Maloobchodní fórum prevence ztráty je poháněn příspěvků z předních britských prodejců a podporován řadou setkání komunity.

http://www.takingstockforum.co.uk/

November, 2009

Retail Podvod připojí Orridge sponzorovat REKAPITULACE fórum

Retail Podvod připojí Orridge sponzorovat REKAPITULACE fórum

Událost na: November, 2009

Retail Podvod je s potěšením oznamuje, že jsou další sponzor pro REKAPITULACE fóra

http://www.takingstockforum.co.uk/

October, 2009

Orridge navštěvovat Retail Podvod - On the Road

Orridge navštěvovat Retail Podvod - On the Road

Událost na: October, 2009

Na 7. října Orridge vystavoval na Retail podvodům - "Na cestě" na Walkers Stadium, Leicester.

Retail Podvod "na cestě" v první řadě představoval agendu prodejců Midlands bázi s svěží formátem představovat jeden hlavní konferenční proud prezentaci zkušených vedoucích na nejvyšší úrovni od některých z Evropy je a nejvíce se sídlem a inovativní Maloobchodní cena "koncoví uživatelé podvody, které představují řešení pro prevenci podvodů a ztrát.

September, 2009

Orridge navštěvovat / na maloobchodní Loss Prevention Summit

Orridge navštěvovat / na maloobchodní Loss Prevention Summit

Událost na: September, 2009

Na 9. září Orridge vystavoval a na maloobchodní Loss Prevention Summit.Konference se konala v Reigate Hill Golf Club a konferenční centrum v Surrey.

Orridge prezentován na den s Calvin Klein, Případová studie lze nyní vidět na našich webových stránkách, a přenos videa bude brzy žít.

Prezentace Synopse: Proč recese řídil více maloobchodníkům zadávat inventarizaci, jak se zaměřují na smršťovací jako způsob ochrany rozpětí.

http://www.orridge.co.uk/english/casestudies-calvin-klein.php

August, 2009

Retail Fraud Magazine - Tisková zpráva 4

Retail Fraud Magazine - Tisková zpráva 4

Událost na: August, 2009

Retail Fraud Magazine vám přináší nejnovější zprávy v boji proti maloobchodní smrštění podvodu. S zasvěcené články o technologie řízení psychiatr, personální a právní komentář a prezentovat příklady osvědčených postupů z celého světa.

V srpnových vydání, Retail Fraud zveřejnila kus Orridge Barky REKAPITULACE fórum na jejich on-line digitální časopis formátu.Zavedení zní: Když jste v podnikání inventarizace, to je druhá přirozenost, aby bylo možné provést inventuru všech záležitostech týkajících se ztrátou a zmenšovat a jak ji řídit. To platí zejména v případě, kdy jste se poskytují inventarizace jako externě funkce, kde si jako nezávislí auditoři společnosti nabízejí věcný účet zisků a ztrát neposkvrněná riziko spojené s vnitřní koluzní nepoctivé zaměstnance, kteří malují příznivější nutnosti pokrýt vlastní indiskrétnostmi. Jinými slovy, "jít ven za hraběte brání maloobchodní zákazníky z bytí si pozor na počet", pokud jde o akciové ztráty.

Pokud máte zájem o celý článek naleznete na straně 29.

http://content.yudu.com/A1f2xa/RF0809/resources/index.htm?referrerUrl=http%3A%2F%2Fwww.retail-knowledge.com%2Fretailfraud-magazine%2Fmagazine.html

July, 2009

Orridge sponzorují Rekapitulace - Loss Prevention fórum

Orridge sponzorují Rekapitulace - Loss Prevention fórum

Událost na: July, 2009

Rekapitulace (www.takingstockforum.co.uk) je nový Retail Loss Prevention forum, navržen tak, aby maloobchodní odborníkům, aby se spojily, sdílení osvědčených postupů a zkušeností, jakož i dávat a přijímat rady od kolegů v oboru. Na nějakou dobu, mnoho prodejců po celé Velké Británii vyjádřili svou touhu být součástí tak mocný komunikační nástroj, pomocí fóra komunity. K dispozici je společná ocenění pro silné výhod, které takový on-line fórum by mohlo poskytnout.Maloobchodní Užívání inventura Loss Prevention fórum se koná pod záštitou Retail podvodům Magazine a Orridge a bude řízen příspěvků z předních britských prodejců a podporován řadou setkání komunity.

Proč ne přihlásit se ke svému členství zdarma dnes a start vysílání komentáře / otázky sami.

http://www.takingstockforum.co.uk

June, 2009

Orridge provést rozsáhlé stocktakes ve Španělsku

Orridge provést rozsáhlé stocktakes ve Španělsku

Událost na: June, 2009

Vzhledem k úspěchu naší expanze do Evropy, s využitím našich centralizovaných evropských operací, Orridge poskytujeme rozsáhlý nákladově efektivní reseni inventarizací několika klientům ve Španělsku.

March, 2009

Orridge Zúčastněte se Oracle Retail Awards

Orridge Zúčastněte se Oracle Retail Awards<

Událost na: March, 2009

Dne 19.března Orridge zúčastnilo Retail Awards, aby oslavili a odměnit excelenci a inovace v oblasti retailového. Ocenění se ukázala být fantastický večer, a byl užil všichni. V Oracle Retail Week Awards jsou uznávány jako obrovské vyznamenání všichni, kteří pracují v rámci Retail a pomůže předvést inovace v odvětví.

November, 2008

Retail Fraud pro časopisy Tisková zpráva 3

Retail Fraud pro časopisy Tisková zpráva 3

Událost na: November, 2008

V těchto napjatých časech v ekonomice, auditoři nutí prodejce, aby provádět zásob počítá s stocktaker třetí strany, jak by bylo potřeba, aby snížila riziko o snížení nákladů a dosažení údaje, které lze odpovědět na.

Tito poskytovatelé 3. stran musí být dobrý a investovaly v poslední hodnotící techniky nabídnout ujištění maloobchodníkům, že mohou přinést přesnost ve správný čas a za správnou cenu

Často slyšíme auditoři používají rčení "populace je skutečný. inventurní výrobců, mají znalosti, které informace jsou přesné a nebyla poskvrněna. Dává auditorům něco, spoléhat se na jak externě odborných znalostí a technologie používané den za dnem, přináší lepší výsledky, na rozdíl od obchodu zaměstnance, kteří používají zařízení zřídka as největší pravděpodobností mají méně zkušeností týkajících se procesu počítání. Je zde také obavy z nekalých praktik a nestrannost formou in-house počtu. All in všechny výdaj jsme dosáhli v technologii umožnil organizaci lépe prokázat návratnost investic, minimální náklady a kapitálové výdaje.

September, 2008

Corporate Clay Střelba Day

Corporate Clay Střelba Day

Událost na: September, 2008

Ve čtvrtek 25. září Orridge hostil jednu ze svých nechvalně corporate jíl natáčecích dní na Broomhills Shooting Ground. Orridge pozval několik svých současných klientů, jako jsou: - Argos, Burberry, New Look, Superdrug, Waterstones, WH Smiths a Wilkinson

.                      

To umožnilo Naši Klienti se k nám připojili v akčním celý den se skládá ze střelby na hliněné holuby, čtyřkolky a cross luk aktivit s intervaly nepřiměřeně snídaně a oběd.

den, dokázal být úspěšný, s Wilkinson, WH Smiths a New Look získávání první, druhou a třetí cenu ocenění.

September, 2008

Orridge navštěvovat Rising Star Awards

Orridge navštěvovat Rising Star Awards

Událost na: September, 2008

Na čtvrtek 4. září Orridge navštěvoval stoupající hvězda Awards v Grosvenor House v Londýně.Akce se účastní stovky obchodů z celé odvětví, s šampaňským recepcí následuje tří chodech a samozřejmě obřadu. Orridge se připojili k jejich stolu s některými z našich cenné klienty, jako jsou: - Boty, WH Smiths a Burberry.

August, 2008

Orridge navštěvovat Rising Star Awards

Orridge navštěvovat The Rising Star Awards

Událost na: August, 2008

V srpnu, Orridge zveřejnila své druhé tiskovou zprávu v maloobchodním podvodům Magazine.

"Out pro hraběte" Když přijde na lámání chleba "" maloobchodníci stále outsourcing jejich inventarizaci.

Bilance inventarizaci stala jedním z nejdůležitějších nástrojů v boji zmenšit, což je důvod, proč obchodníci jsou outsourcing jejich inventarizaci v rekordním počtu jako přímá reakce na úvěrovou krizí. To jsou závěry inventarizace specialista Orridge které vykázaly růst rekordní v loňském roce, největší ve své 162 rok history-, a to by měl vědět, jak je to v obchodním počítání! V loňském roce společnost, která zahrnuje mnoho Spojené království je i předních evropských prodejců na svých knihách, je na cíl pro růst o 20% na 2006/07. Během této doby společnost, se sídlem v Harlow, Essex, počítal 693000000 položky zásob. Během běžného obchodního roku, že toto číslo bude asi 750 milionů ...

http://publishing.yudu.com/Apvgv/RetailFraudSept08/resources/index.htm?referrerUrl=

July, 2008

New Finanční ředitel, UK

New Finanční ředitel, UK

Událost na: July, 2008

Po roce spolupráce s Orridge jako úřadující finanční ředitel, Philip Wrigley byl jmenován jako náš plný úvazek Finanční ředitel. Philip je Chartered Accountant a přináší bohaté finanční zkušenosti z práce dříve ve Velké Británii, USA a Evropy.

June, 2008

Orridge vystavovat na Retail Solutions

Orridge vystavovat na Retail Solutions

Událost na: June, 2008

Orridge vystavoval na Retail Solutions s VCS Timeless na 24., 25. a 26. červnu. Retail Solutions je Spojené království je největší událost představí širokou škálu praktických řešení a nejmodernější technologií pro maloobchodu, pohostinství a zábavní průmysl. V letošním roce byla výstava v Excelu v Londýně, spíše než obvyklé místo NEC Birmingham, nové umístění dokázal být úspěšný.

May, 2008

Retail Fraud pro časopisy Tisková zpráva 1

Retail Fraud pro časopisy Tisková zpráva 1

Událost na: May, 2008

Na začátku května, Obchodní události zahájila první ročník maloobchodní podvodům Magazine, který cirkuluje ve Velké Británii více než 5000 prodejců. Orridge vydal tiskovou zprávu v této otázce, který obsahoval následující údaje:

Snížení ztráta zásob: Nemůžete skutečně začít snižovat ztráty, dokud jste přesně měřil a příliš mnoho prodejci nemají dostatečný přehled o tom, co je jejich skutečná psychiatr číslo je. To je kombinace těch, kteří si myslí, že vědí, protože chtějí mít víru v jejich počítání v obchodě a měření procesů a ty, kteří prostě nechtějí vědět. Most spadají do bývalého tábora, ale i zde jsou nedostatky, zejména přesnost a nezávislost hraběte.

Musíte věřit své zaměstnance, ale podle Theft Barometer Global Retail, vnitřní podvod pokračuje v růstu, zatímco krádež externími zákazníky na pokles ve většině zemí. Ve skutečnosti, podle našich zkušeností, málo obchodníci mohou dát ruku na srdce jejich, a říkají, že jsou naprosto spokojeni s integritou hraběte. V nejlepším případě by mohl být nedbalého řízení způsobené zaměstnanci se snaží přidávat inventury do své již vytížené, takže to není správně. V nejhorším případě je, v menšině případů, tajné dohody a spiknutí za účelem pokrytí své vlastní přestupky. Nezávislý počítání roste na významu právě z tohoto důvodu. V loňském roce jsme napočítali více než 634.000.000 bodů a my jsme zaznamenali rostoucí trend outsourcingu inventarizace, a to jak ve Velké Británii a v zámoří s novými evropskými maloobchodníky teď nám do styku. Je to proto, že prodejci si uvědomují, že kromě poskytování větší přesnost, outsourcing uvolní zaměstnance, aby dostat se na mista pracovni skutečně se dobře prodává a zákaznický servis.

February, 2008

David Moxon - WH Smith / Peter Davies - Orridge: na maloobchodní Business Show

David Moxon - WH Smith / Peter Davies - Orridge: na maloobchodní Business Show

Událost na: February 2008

V letošním Retail Business Show Davida Moxon od WH Smith prezentovány na Orridge behalf s Peterem Davies (Associate Director, Orridge), který poskytuje informace o "Jak zmenšit srážení - Výhody použití třetí strany inventura podnikání ".

WH Smith je Spojené království je nejpopulárnější High Street papírnictví, knihkupec a trafika. Mají externě funkci stock počítání ve svých obchodech High Street téměř deset let, osm z nich byly ve spolupráci s Orridge. David Moxon - WH Smith Loss Prevention Operations & Development Manager vysvětlila výhody, které outsourcing přinesl a jak to vyvinulo k vzájemnému prospěchu obou WH Smith a Orridge.

January, 2008

Orridge spustit nové webové stránky

Orridge spustit nové webové stránky

Událost na: January, 2008

V lednu 2008, Orridge spustila novou podobu svých internetových stránkách nabízí širokou škálu informací, nástroje a možnosti on-line, které zahrnují: -

  • Informace o společnosti Orridge, jako jsou: -. Naše historie, partnery, klienty a technologie
  • podrobnosti o naší Sektory inventarizací a řešení, která nabízejí.
  • Up-to-data detaily akcí a výstav plánujeme zúčastnit na příští rok.
  • ,že žadatel může zobrazit aktuální pracovní místa a možnost použít on-line.

With the rapid growth rate that Orridge has in Europe we will start to convert the site into various languages in the near future.

January, 2008

Prodej nových a úřady marketing

Prodej nových a úřady marketing

dálost na: January, 2008

Po měsících plánování a přípravy prodeje a marketingové oddělení se nyní přestěhovala do nových kanceláří v Harlow, Essex. To za předpokladu, dodatečný prostor a lepší pracovní prostředí. Úřad rovněž pojme pracovníky řídící naši evropskou provoz.

 

 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Všechna práva vyhrazena | Přihlášení klientů | Přihlášení pracovníků | Odmítnutí odpovědnosti | Mapa stránek | Retailová inventarizace

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland