Kontaktujte nás    

  Přihlášení klientů   

  Přihlášení pracovníků  | 

 

 

Pracovní místa

 

 

Domovská stránka > Čeština >


Pracovní místa

Job Enquires


Pro dotazy ohledně všech volných pracovních míst volejte na:

+44 1922 472000

Kontaktní informace společnosti Orridge

E-mailová adresa Orridge
 


Pro dotazy ohledně všech volných pracovních míst volejte na: 01922 472 000

Stocktakers - Now Recruiting!

U společnosti Orridge jsou vždy volná místa pro inventarizační pracovníky, neboť naše podnikání pokračuje v růstu a uchazečům hledajícím zaměstnání na plný úvazek mohou být poskytnuty příležitosti. Kromě toho je možno zařídit flexibilnější úvazky pro kandidáty, jimž okolnosti brání ve výkonu práce na plný úvazek, například studujícím nebo těm, kdo se starají o děti a měli by zájem o přivýdělek. Jako inventarizační pracovník u společnosti Orridge obdržíte nezbytné investice do výcviku a podporu, která vám umožní stát se klíčovým členem národního týmu, který poskytuje služby našim klientům ve Velké Británii a v kontinentální Evropě.

Pro zaměstnance, kteří mají zájem o rozvoj svých dovedností v rámci společnosti Orridge, je k dispozici vzrušující profesní dráha. Společnost Orridge preferuje tam, kde je to možné, povyšování z řad vlastních pracovníků. K dispozici jsou reálné možnosti pro zaměstnance s potenciálem, včetně pozic v oblasti provozního managementu, jakož i funkcí spočívajících v přímé práci s klienty.

 


 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Všechna práva vyhrazena | Přihlášení klientů | Přihlášení pracovníků | Odmítnutí odpovědnosti | Mapa stránek | Retailová inventarizace

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland