Kontaktujte nás    

  Přihlášení klientů   

  Přihlášení pracovníků  | 

 

 

O společnosti Orridge

 

 

Domovská stránka>Čeština>


O společnosti Orridge

Prodejní Enquires


Pro naše inventarizační řešení, včetně retailové inventarizace, volejte:

+44 1279 775600

Kontaktní informace společnosti Orridge

E-mailová adresa Orridge
 


Služba zákazníkům je velmi důležitá pro způsob, jakým dodáváme naše řešení v oblasti inventarizace, a bez klíčových pracovníků bychom nebyli schopni úspěšně reagovat na soustavné a stále se vyvíjející požadavky našich zákazníků. Jsou to právě naši lidé, kteří nám zajistili prvotřídní reputaci v sektoru inventarizačních služeb a kteří soustavně poskytují co nejlepší služby, aby bylo zajištěno, že se našim zákazníkům dostane přesné a včasné inventarizace skladových zásob vedoucí k výsledkům, které jim v konečném vyjádření zlepší jejich zisk.

 

Paul Harding
Výkonný ředitel

Do společnosti Orridge nastoupil v roce 1984 jako prodejní vyjednavač v oddělení farmaceutických prodejů, během čtyř let se stal vedoucím prodeje pro příslušnou divizi a brzy poté dále rozvíjel svou profesní dráhu převzetím prodeje u inventarizačního odvětví naší podnikatelské činnosti. Členem firemního vedení byl jmenován v roce 1995 jako ředitel prodeje a v červnu 2004 se stal výkonným ředitelem. Od té doby odpovídá za rozvoj společnosti, jejímž cílem je stát se ziskovým celoevropským podnikem v oblasti inventarizace pro retailovou klientelu, včetně franšízování služby pro specifické země v Evropě. Od roku 2008 je Paul rovněž ředitelem firmy Vennersys a také od roku 2011 působí ve funkci výkonného ředitele pro skupinu Christie.


Louise Isaac
Finanční ředitel

Lou byla jmenována do vedení firmy Orridge v květnu 2014 na pozici finanční ředitelky a tajemnice společnosti. Lou je plně kvalifikovanou členkou Certifikovaného institutu účetních firemního řízení a již dříve pracovala jako účetní u společnosti Orridge UK ještě předtím, než se stala v roce 2009 účetní celé skupiny u Christie Group a posléze od září roku 2011 hlavní účetní. Odborná praxe, kterou Lou získala napříč širokou oblastí účetních a finančních oborů, jí umožňuje poskytovat prvotřídní účetní podporu svým kolegům ve vedení firmy Orridge.


Simon Kniveton
Ředitel informačních systémů a služeb

Simon má více než 20 let praxe v technologických organizacích v celé Evropě, asijské tichomořské oblasti a v Severní Americe. Do společnosti Orridge nastoupil v roce 2004 a je odpovědný za strategické řízení našich informačních systémů a služeb v Evropě.


Darren Flack
Ředitel pro vztahy s klienty

Poté, co strávil více než 15 let v sektoru inventarizace, umožnily rozsáhlé zkušenosti z práce s klienty Darrenovi vytvořit schopnost zajištění aplikace správného přístupu pro zajištění dodávky nejlepších služeb každému klientovi společnosti Orridge. Darren odpovídá za vztahy se zákazníky a své oddělení klientských manažerů jako ředitel pro vztahy s klienty.


Peter Davies
Ředitel pověřený retailovým sektorem

Peter je odpovědný za každodenní provoz a rozvoj prodejního a marketingového oddělení. Peter pracuje u skupiny již od roku 2001 a začínal zde jako manažer obchodního rozvoje a posléze v roce 2005 nastoupil do své současné funkce ředitele pověřeného retailem, distribucí a skladováním.


Maxine Johnson
Generální ředitelka pro Evropu

Maxine nastoupila do skupiny v roce 2006. Do své pozice vnesla rozsáhlé zkušenosti z vyššího vedení získané v rámci jejích předchozích funkcí v sektoru služeb. Zpočátku pracovala v britské zemské organizaci a výrazně působila při řízení změn v rámci britské provozní činnosti. Poslední tři roky Maxine převzala aktivní roli v rozvoji a růstu evropského provozu. To vedlo k její současné pozici, kde řídí evropskou podnikovou činnost se sídlem v Bruselu v Belgii.


 

 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Všechna práva vyhrazena | Přihlášení klientů | Přihlášení pracovníků | Odmítnutí odpovědnosti | Mapa stránek | Retailová inventarizace

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland